Jak sledovat, co se děje v SOVAMM

Členové a příznivci SOVAMM zařazení do e-mailového adresáře dostávají upozornění na nejůležitější akce SOVAMM touto cestou. Pokud Vám nepřišlo pozvání na poslední sněm SOVAMM, patrně v tomto adresáři nejste zařazení a neváhejte tedy kontaktovat sekretáře SOVAMM.

Základní možností je ovšem sledovat tento blog sekretáře SOVAMM, tedy stránky. na nichž se nyní nacházíte.  Registraci najdete na bočním panelu pod Dalšími informacemi. Podrobnější návod, kterak se registrovat, do blogu přihlásit a psát komentáře a příspěvky,  je dostupný zde.

Obecně jsou zde i jiné klasické možnosti sledování jako RSS. Pokud netušíte, co se skrývá za touto zkratkou, přečtěte si třeba technickou poznámku v Kokoliově bloku, praktický návod RSS kanály z cyklu Jak na internet nebo třeba tento tip.  Příslušné RSS kanály najdete opět na bočním panelu pod Dalšími informacemi.

Příliš složité? Pokud se zde objeví něco nového, můžete si také nechat posílat upozornění prostřednictvím e-mailu. Pro tento účel můžete využít widget Sledujte Blog přes Email. Nemusíte mít účet na wordpress.com. Postačí, když zde vyplníte svou e-maolovou adresu a kliknete na tlačítko Sledovat.

***

Mimo tento blog je zde: