Jak sledovat, co se děje v SOVAMM

Členové a příznivci SOVAMM zařazení do e-mailového adresáře dostávají upozornění na nejdůležitější akce SOVAMM touto cestou. Pokud Vám například nepřišlo pozvání na poslední sněm SOVAMM, patrně v tomto adresáři nejste zařazení a neváhejte tedy kontaktovat sekretáře SOVAMM.

Základní možností je ovšem sledovat tento blog sekretáře SOVAMM, tedy stránky. na nichž se nyní nacházíte.  Registraci najdete na bočním panelu pod Přihlášení ¦ RSS. Podrobnější návod, kterak se registrovat, do blogu přihlásit a psát komentáře a příspěvky,  je dostupný zde.

Příliš složité?  Nechcete se registrovat a složitě zřizovat účet na wordpress.com? V tom případě si můžete prostě nechat posílat upozornění na nové příspěvky prostřednictvím e-mailu. K tomuto účelu slouží widget Sledování Blogu přes e-mail. Najdete ho dole v bočním panelu. Postačí, když zde vyplníte svou e-mailovou adresu a kliknete na tlačítko Sledovat.

Obecně jsou zde i jiné klasické možnosti sledování jako RSS. Pokud netušíte, co se skrývá za touto zkratkou, přečtěte si třeba technickou poznámku v Kokoliově bloku, praktický návod RSS kanály z cyklu Jak na internet nebo třeba tento tip.  Příslušné RSS kanály najdete opět na bočním panelu pod Přihlášení ¦ RSS.

***

Mimo tento blog je zde: