Sněm SOVAMM se blíží

Výroční 30. sněm SOVAMM se uskuteční ve dnech 1.-3. října 2021 v sídle městského muzea v Ústí nad Orlicí – Hernychově vile.

Místo jednání: Hernychova vila / Městské muzeum v Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 72, Ústí nad Orlicí 562 01 / Ubytování: Sporthotel Tichá OrliceV Lukách 1362, 562 01 Ústí nad Orlicí

Jednání sněmu proběhne v pátek večer od 18 hodin. Na programu bude: zpráva prezidenta o stavu SOVAMM / zpráva sekretáře o záležitostech členských a dalších věcech více méně praktických / zpráva o hospodaření a placení členských příspěvků / přijímaní nových členů / kauzy 2020, 2021 / projekty SOVAMM / nominace nositelů tradice / návrhy ochrany / náměty na sněm 2022 a další.

V sobotu a neděli se můžete těšit na exkurze a večerní odborný program. Navštívíme Sudislav nad Orlicí, Přívrat, Řetovou, Kozlov a Ústí nad Orlicí.

Podrobnější informace k programu sněmu a exkurzím najdete na diskusní stránce K námětům na program sněmu 2021 Ústí nad Orlicí.

Přihlásit se můžete na snem2021@sovamm.cz. Účastnický poplatek pro nečleny 200,- Kč.

V průběhu sněmu bude možnost zakoupit knihu Lidová architektura v jižních Čechách. Doporučujeme objednat předem u sekretáře SOVAMM nebo pomocí online formuláře. Cena 790,- Kč; pro členy 590,- Kč (podmínkou slevy je zaplacení členských příspěvků).

Ilustrační foto: Kozlov, dům usedlosti čp. 12; Z. Syrová 9. 8. 2013 (SOVPIS); Řetová, usedlost čp. 55 (záhlaví příspěvku); Z. Syrová 15.10.1989 (SOVPIS)

Aktualizováno 2021/09/22

Zuzana Syrová - Anýžová se představuje:

Architekt. Specializace: GIS, SHP, vernakulární/lidová architektura, hliněné konstrukce. Sekretář SOVAMM. Přítel poštolek obecných.
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce SOVAMM, sněm SOVAMM se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.