Nejstarší venkovské domy (na Litomyšlsku)

Křest knihy Nejstarší venkovské domy ve východních Čechách máme zdárně za sebou. Rozhodli jsme se prezentovat ji i na dalších místech. Prvním bude Litomyšl, kde spolu s Regionálním muzeem pořádáme ve čtvrtek 9. května prezentaci a besedu s autory spojenou s přednáškou Jiřího Škabrady Jak hledat nejstarší domy, která by se měla tentokráte zaměřit právě na oblast Litomyšlska. Stavby z této oblasti jsou na druhé straně pozvánky zvýrazněny červeně.

Dalším prezentačním místem po Litomyšli by pak měla být na konci srpna úpická Dřevěnka.

Knihu Nejstarší venkovské domy ve východních Čechách můžete objednat u sekretáře SOVAMM s možností vyzvednutí v Praze, Brně a Pardubicích (podrobnosti a odkaz na objenávkový formulář najdete zde) nebo zakoupit v Antikvariátě ve Štáflově chalupě v Havlíčkově Brodě, v Regionálním muzeu v Litomyšli, v Městském muzeu a galerii v Poličce a v Dřevěnce /Městském muzeu a galerie Julie W. Mezerové/ v Úpici.

Zuzana Syrová - Anýžová se představuje:

Architekt. Specializace: GIS, SHP, vernakulární/lidová architektura, hliněné konstrukce. Sekretář SOVAMM. Přítel poštolek obecných.
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Akce SOVAMM, publikace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.