Sněm 2019

28. sněm SOVAMM se uskuteční ve dnech 31.5.-2.6.2019 na Vyškovsku. Místem konání sněmu a zároveň i ubytování účastníků je bývalá rychta čp. 76 v Krásensku, která je sídlem zařízení pro environmentální vzdělávání Lipka.
Zapojení členů a příznivců SOVAMM do přípravy, jíž je věnována interní diskusní stránka K námětům na program sněmu Vyškovsko 2019 (interní diskuse), vítáno.  Najdete zde i postupně zpřesňovaný program a hlasovací lístek pro členy, kteří se nemohou sněmu zúčastnit. Vlastní jednání sněmu proběhne tradičně v pátek od 19:00.

Sněm bude navazovat na konferenci Venkovské stavitelství v oblastech osídlených národnostními menšinami. Odborné exkurze jsou proto naplánovány již na čtvrtek 30. 6. odpoledne (Modřice – sraz u domu čp. 171 v 15:45) a pátek 31. 6. (Ivanovice na Hané – sraz před vstupem do zámku v 8:45).

 

Aktualizováno 2019/05/23

Zuzana Syrová - Anýžová se představuje:

Architekt. Specializace: GIS, SHP, vernakulární/lidová architektura, hliněné konstrukce. Sekretář SOVAMM. Přítel poštolek obecných.
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce SOVAMM, sněm SOVAMM, Spolek se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.