Nejen SOVPIS

Dovolujeme si upozornit členy a příznivce SOVAMM včetně těch, kdož se ještě nezapojili do projektu SOVPIS, že 26. 10. 2017 se uskuteční již čtvrté setkání SOVPISníků.

Zároveň připomínáme, že je zde ještě archiv akcí SOVAMM, do něhož by mělo směřovat vše z historie SOVAMM, co se do SOVPISu nevejde: plakáty, pozvánky, fotografie a videa z akcí SOVAMM. Výzva zaznívá opakovaně na sněmech, objevila se i na těchto stránkách (příspěvek Archiv akcí SOVAMM). Ve spolkovém archivu a fotoarchivu však stále zejí díry. Ne, že by se nezaplňovaly. Z nových přírůstků je zde např. nahrávka hymny SOVAMM, jíž bylo důstojně zakončeno jednání posledního sněmu od Zuzany Čermákové.Na závěr jen na připomenutí, že a jak se na sněmech SOVAMM nejen objekty, kteréžto jsou na programu exkurze, ale též její účastníci:

Fotografie Tomáše Eflera, Karla Kuči a Zuzany Syrové ze sněmu 2011.

Zuzana Syrová - Anýžová se představuje:

Architekt. Specializace: GIS, SHP, vernakulární/lidová architektura, hliněné konstrukce. Sekretář SOVAMM. Přítel poštolek obecných.
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Akce SOVAMM, Archiv, sněm SOVAMM, Spolek, Z historie SOVAMM se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.