Sněm 2016

V pořadí již 25. sněm SOVAMM se uskuteční 20.-22. května v Koclířově. Program a místo jednání bude upřesněno. Zapojení členů a příznivců SOVAMM do přípravy, jíž je prozatím věnována interní diskusní stránka K námětům na program sněmu Hřebečsko 2016, vítáno. Vlastní jednání sněmu proběhne v pátek 20.5. od 19:00. V rámci tradiční sobotní a nedělní exkurze na Hřebečsku se můžete těšit na bližší seznámení s objekty z Rychnova na Moravě, Boršova a Mladějova nebo minimuzeum ve Studené Loučce (Statek Studená Loučka (viz. též Minimuzea)).

Sobotní galavečer u příležitosti výročního 25. sněmování SOVAMMu s neopominutelnou odbornou částí programu bude uspořádán ve stylové nemovitosti hospodáře SOVAMM Miloše Zimuly, chalupě čp. 113 v Boršově.

Související příspěvky:

Zuzana Syrová - Anýžová se představuje:

Architekt. Specializace: GIS, SHP, vernakulární/lidová architektura, hliněné konstrukce. Sekretář SOVAMM. Přítel poštolek obecných.
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Akce SOVAMM, sněm SOVAMM, Spolek, Zprávy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Sněm 2016

  1. Pingback: Kde se vzalo | Syrový a Syrová, architekti

  2. Pingback: Kde se vzalo | Syrový a Syrová, architekti

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.